Jul 06, 2022 Last Updated 9:19 PM, Jul 6, 2022

Награђени најбољи ђаци ОШ "Јован Јовановић Змај"

Ученици Основне школе "Јован Јовановић Змај" Ивона Грубић, VIII4, Сливка Миљан, V1, Тамаш Шерфезе, V3, Себастијан Дањи, VII2, Тамара Гагић, VIII1, Вања Шијачић, V1, Жофија Шиге, VII3, Линда Риц, VII2, Дениел Пеле и Криштоф Варњу, VIII3, постигли су веома запажене резултате на овогодишњим окружним и републичким такмичењима из разних предмета и тако освојили медаље и захвалнице.

Поводом остварених успеха за ове ђаке данас је уприличен пријем у образовној установи коју похађају, на којем им је директорка Ерика Муњин Сокола уручила пригодне поклоне и захвалила им се на најбољем промовисању школе и града из ког долазе.

"Честитам нашим успешним ђацима на постигнутом успеху који је одраз њиховог марљивог рада и труда. Представљајући нашу школу доприносе бољем квалитету рада, али и промовишу своје предметне професоре. Поносни смо на њих", истакла је овом приликом Муњин Сокола.

 

REPUBLIČKA TAKMIČENJA

Republičko takmičenje iz biologije                                                                                                          29.05.2022.

Ime i prezime

Škola

Nastavnik

Mesto

Rang

Krištof Varnju

Jovan Jovanović Zmaj

 Valerija Halgato

 

III nagrada

 

Republičko takmičenje iz tehnike i tehnologije (Robotika)                                                           11.06.2022.

Ime i prezime

Škola

Nastavnik

Mesto

Rang

Gagić Tamara

Jovan Jovanović Zmaj

 Atila Varkula

3

 

 

Republičko takmičenje iz  mađarskog jezika                                                                                       28.05.2022.

Ime i prezime

Škola

Nastavnik

Mesto

Rang

Tamaš Šerfeze

Jovan Jovanović Zmaj

 Aranka Drobnjik

4

 

 

Republičko takmičenje iz mađarskog jezika                                                                                        28.05.2022.

Ime i prezime

Škola

Nastavnik

Mesto

Rang

 Linda Ric

Jovan Jovanović Zmaj

 Gluvakov Lenke

4

 

 

Republičko takmičenje iz mađarskog jezika                                                                                        28.05.2022.

Ime i prezime

Škola

Nastavnik

Mesto

Rang

Pele Deniel

Jovan Jovanović Zmaj

  Aranka Drobnjik

5

 

 

Republičko takmičenje iz mađarskog jezika                                                                                       28.05.2022.

Ime i prezime

Škola

Nastavnik

Mesto

Rang

Žofija Šige

Jovan Jovanović Zmaj

  Aranka Drobnjik

6

 

 

  

 

OKRUŽNA TAKMIČENJA

Okružno takmičenje iz biologije 2021/2022 – VIII. razred                                                            07.05.2022.

Ime i prezime

Škola

Nastavnik

Mesto

Rang

Krištof Varnju

Jovan Jovanović Zmaj

Valerija Halgato

III.

Plasman na republičko

               

Okružno takmičenje iz biologije 2021/2022 – V. razred                                               

Ime i prezime

Škola

Nastavnik

Mesto

Rang

Vanja Šijačić

Jovan Jovanović Zmaj

Vereš Adrijana

 

II.nagrada

 

Okružno takmičenje iz tehnike i tehnologije (Robotika)               - VIII. razred                                     27.05.2022.

Ime i prezime

Škola

Nastavnik

Mesto

Rang

Gagić Tamara

Jovan Jovanović Zmaj

Attila Varkula

I.

Plasman na republičko

 

 

Okružno takmičenje iz mađarskog jezika i jezičke kultureV.razred

Ime i prezime

Škola

Nastavnik

Mesto

Rang

Tamaš Šerfeze

Jovan Jovanović Zmaj

   Aranka Drobnjik

I.

Plasman na republičko

 

Okružno takmičenje iz mađarskog jezika i jezičke kultureVII.razred

Ime i prezime

Škola

Nastavnik

Mesto

Rang

Žofija Šige

Jovan Jovanović Zmaj

  Aranka Drobnjik

II.

Plasman na republičko

 Linda Ric

Jovan Jovanović Zmaj

 Gluvakov Lenke

III.

Plasman na republičko

 

 

Ime i prezime

Škola

Nastavnik

Mesto

Rang

Pele Deniel

Jovan Jovanović Zmaj

 Aranka Drobnjik

III.

Plasman na republičko

Okružno takmičenje iz mađarskog jezika i jezičke kultureVIII.razred

 

Okružno takmičenje iz matematike V. razred

Ime i prezime

Škola

Nastavnik

Mesto

Rang

Miljan Slivka

Jovan Jovanović Zmaj

Sofija Bačak

 

III. nagrada

 

Okružno takmičenje iz hemije VII. razred

Ime i prezime

Škola

Nastavnik

Mesto

Rang

Ivona Grubić

Jovan Jovanović Zmaj

Isidora Radovanov

 

II.nagrada

 

Okružno takmičenje iz engleskog jezikaVII. razred

Ime i prezime

Škola

Nastavnik

Mesto

Rang

 Sebastijan Danji

Jovan Jovanović Zmaj

Kanazir Karolina

 

II. nagrada